top of page
Country Style Düğün Masa Seti
ÖZEL DAVETLERE ÖZEL
ŞEFLER
  • LinkedIn - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember

ZAMANIN RUHUNA UYGUN

Aşçılık dünyadaki en güzel, en artistik, en yaratıcı ve özgün mesleklerden biridir. Hemen aşçı olunmaz, sabır işidir, eğitim şarttır, gözlem ve deneyim önemlidir. Bu mesleği icra etmek için bireyin gıda bilgisinden, felsefeye kadar birçok disiplini takip etmesi ve bol bol araştırması gereklidir. Günümüzde aşçılar sadece yemek pişirmiyor, dünya mutfaklarından ve farklı sanat dallarından ilham alarak, imza yemekler üretiyor, bu sayede konukların 5 duyusuna birden hitap ederek, adeta bir sanat icra ediyorlar.

Home Style, dünyaya aşçıları ile aynı pencereden bakmakta ve mutfak ekibine önem vermektedir. Deneyimli ve genç şeflerimizin bir arada yarattığı sinerji ve birbirinden farklı menüler, özellikle evde kalmanın ve sosyal mesafe kuralının zorunlu olduğu bu dönemde davet sahipleri için fırsat haline geldi. HOME CHEF projemiz ile ev davetlerinizi, uluslararası diplomaya sahip ve mesleğinde üst seviyeye çıkmış aşçılarımızla birlikte, görsel bir ziyafete dönüştürüyoruz.

WhatsApp Image 2020-05-28 at 15.35.30
shutterstock_605279189
Kokteyl
shutterstock_605801402
shutterstock_708297223
shutterstock_1048614134
WhatsApp%20Image%202020-04-17%20at%2016.
garsonluk

İşe sizi dinleyerek başlıyoruz, menüyü birlikte şekillendirdikten sonra en kaliteli ürün ve malzemeleri sizin adınıza temin ediyor, lezzeti uzun süre damaklardan gitmeyecek yemekleri özenle hazırlıyoruz. Davet öncesi gelip, mutfağınızı düzenliyor, masa düzenini birlikte hazırlıyoruz. Davet başladıktan sonra ikramlar yapılırken HOME CHEF’lerimiz konuklara özenle hazırladığı yemeklerle ilgili minik sırlar vermeyi ihmal etmiyor.

 

Ayrıca, dilerseniz konsepte uygun, klasik veya modern tarzdaki yemek takımları ile buna uygun sandalye, masa, masa örtüsü, peçete, çiçek ve aksesuarlar dahil, geceye kalite ve görsellik katacak her türlü düzenleme konusunda da size yardımcı olmaya hazırız.

Aşçılık, şiir, resim, temsil ve musiki gibi sanati nefisenin fevkinde,

hem zarif, hem de tabâbet kadar nâfi bir fenni âliyedir. 

 

Bu sanata lâzım olan istidât ve arzu ne kadar olursa olsun,

yine bir üstadtan tahsîl-i marifet etmeden aşçı olmak kabil değildir.

 

Hacıbeyzade Ahmet Muhtar

(Aş Evi adlı eserinden)

,

Seflerimiz

etli
İzem Armağan

Blondie Chef

yazarizem.jpg

Yemek pişirmek bir tutkudur.

Tutkuyu paylaşmaksa yaşamanın anlamı.

18 Nisan 1991 yılında İstanbul'da doğdu. Liseyi bitirdikten sonra Oxford Kings College'da İngilizce eğitimi aldı. Ardından Viyana'ya gitti ve University of Wien’de İngiliz Dili ve Edebiyatı okudu.

 

Akademik eğitimini tamamladıktan sonra hayallerini gerçekleştirmek icin Londra'ya gitti ve Le Cordon Bleu'de ‘Diplome de Cuisine’ ve ‘Hospitality and Management ’ okudu. 

 

 Dubai, Viyana, İstanbul’daki staj ve profesyonel çalışmalarının ardından İstanbul'a döndü ve bir çok projede yer aldı, sektörün önde gelen isimleriyle birlikte çalıştı. 2017 senesinden bu yana Home Style Private Catering firmasında Styling Chef olarak görev yapmaktadır. 

Yemek yapmak Özgür Önol için her zaman bir tutkuydu. Küçük yaşlarda annesi, anneannesi ve halalarının yanında ilk mutfak bilgilerini alıp, eskilerin deyimi ile piştikten sonra lise yıllarında kendi kendine değişik tarifler yapmaya ve bunları geliştirmeye başladı. Bilkent Üniversitesi İktisat fakultesini bitirdikten sonra mutfak tutkusunu mesleğe çevirmek için Le Cordon Bleu, Paris’te eğitim aldı. 

 

İstanbul’a döndükten sonra birçok uluslararası ve tanınmış restaurant’da çalışmaya başladı. Kariyeri geliştikçe ve işinde ustalaştıkça farklı iş teklifleri de aldı. Bu süreçte Mutfak Sanatları Akademisi ve Nişantaşı Üniversitesi’nde eğitmen şef olarak çalıştı. 

 

Gilt Bar&Brasserie, Beymen Bej Restaurant ve Ristorante Morini mutfaklarını yönetti. 2017’den beri içerisinde özel üyelik klubü ve otel bulunduran dünyaca ünlü Soho House İstanbul’un Executive Chef’liğini yapmaktadır. 

Marble Surface
Özgün Önol

Nerede Yemek, Ben orada..

image15_edited_edited.png

Hayatın anlam bulduğu noktadır mutfak. Hayal etmektir, yaratmaktır, sunmaktır, paylaşmaktır, tüketmek ve tekrar yaratmaktır.

Elçin Oflaz

Eğitmen & Şef

DSC_0267 (1).jpg

Sağlıklı beslenmek herkes için önemli ve gerekli bir konudur.

New York’ta The City University of New YorkHunter College’de Psikoloji eğitimi görmüştür. Hipokrates sağlık Enstitüsü Sağlık ve Beslenme eğitmeni programını tamamlayan Elçin Oflaz raw food konusunda eğitmen ve şeftir. 

 

Amacı Istanbullulara bilhassa sağlıklı yemek isteyen gluten alerjisi olan yoğun tempoda yaşayan şehirlilere organik, canlı, pratik ve lezzetli yemekler yiyebilecekleri bir imkan sunmaktır.

 

Bireysel zayıflama ve sağlıklı beslenme danışmanlığı dışında, kurumsal şirketler, otel ve restaurantlara sağlıklı yaşam eğitimi ve menüler sunmaktadır. Danışmanlık yapmış olduğu kurumlar arasında William&Sonoma, SOSA, BAT, Bilgi Üniversitesi, Estee Lauder, Nike Türkiye, Grohe, Movenpick, Grey Ajans yer almaktadır.

Bilgilendirme

Olası siparişleriniz için lütfen bizimle en az 3 gün öncesinden irtibata geçiniz. 

Şefin özel

Chef’in önceden programı olması halinde size alternatif Chef önermekten keyif duyacağız. 

Kokteyl yapma
meyve pasta

 TAPDK belgemiz sayesinde yerli ve yabancı içki temini ve servisi konusunda da sizlere yardımcı olabiliriz.

Taze Mojito

Tüm personelimiz

düzenli olarak sağlık taramasından ve virüs testinden geçmektedir.

Mutfağımız ISO 9001 kriterlerinde dezenfekte edilmekte ve uluslararası hijyen standartları uygulanmaktadır. 

Kasede Çorba

Servis öncesi evinizi ziyaret ediyor, mutfağınız ve sizinle tanışıyoruz. İkramımızı eksiksiz yapabilmemiz için gerekirse ilave malzeme getiriyoruz.

Şef bir Öğün Süsleme
bottom of page